ROZPOZNAJ W SOBIE

Rozwój osobisty – ale przede wszystkim duchowy – doprowadził mnie do momentu, w którym lubię siebie. Nie o to chodzi, że czuję się idealna, najpiękniejsza czy najmądrzejsza – po prostu LUBIĘ SIEBIE . Był to proces oczywiście. Dla osoby z „programem” perfekcjonizmu to niezłe wyzwanie. Czuję się w tym spełniona, chociaż wiem, że cały czas trzeba o to dbać – i ja to robię. A najpiękniejsze jest to, że doprowadziło mnie to do umiejętności łączenia się z Miłością Własną… – stan, no cóż… BŁOGOSTAN. Właściwie nie da się tego opisać słowami – za ubogi nasz język. Największe i najcudniejsze odkrycie, że stan ten jest niezależny od tego co na zewnątrz…

Miłość jest wszędzie tam, gdzie jesteś TY. Nie możesz tego zgubić, stracić – po prostu może tego jeszcze nie czujesz w sobie i z tym się nie łączysz… Do czego Cię zapraszam? ROZPOZNAJ TO W SOBIE!!!

 

Czytaj dalej

Jak Dobrze Być (z) Duszą

Już dawno temu poczułam, że Duchowość jest naszą Prawdziwą Naturą. Jednak dopiero teraz doświadczam, jak bardzo potrafi być użyteczna. Tak – UŻYTECZNA! Właściwie trudno mi sobie teraz wyobrazić jakikolwiek rozwój osobisty bez tej przestrzeni. Któż lepiej wie, co nam najlepiej służy, niż my sami w swojej Istocie?!

Czytaj dalej

Przemienianie przez Malowanie

W grudniu 2021 roku wróciłam do malowania. Trudno właściwie nazwać to powrotem, gdyż lata temu mogę jedynie stwierdzić, że dobrze się bawiłam kreśląc sobie coś tylko dla siebie. W pamięci miałam jednak coś bardzo istotnego – STAN…, a właściwie BYCIE… Tak… STAN BYCIA, który temu towarzyszył – coś magicznie lekkiego, kojącego, harmonizującego… Ten stan z przeszłości wraz z nowym zachwytem w radości tworzenia okazał się niebywale wspierający w procesach przemiany tego, co miłością nie nazywamy. Tak w styczniu 2022 powstał mój pierwszy rysunek z Przemiany. Jego efekty, które zamanifestowały się w następnych tygodniach, zadziwiły nawet mnie… I tak powstały kolejne obrazy. Na początku myślałam, że działają tak tylko na mnie. Okazało się , że wspierają wspaniale też innych w drodze ich rozwoju. I tak poczułam, że jest to coś bardzo cennego, czym warto się dzielić. Przyszedł czas na warsztat Przemienianie przez Malowanie.

Czytaj dalej

INSIGHTS DISCOVERY® poznać siebie, zrozumieć innych...

Życie to nieustanne RELACJE. Największy dar rozwojowy dla człowieka. Jednak, aby postrzegać Relacje jako dar, warto poznać i zrozumieć dlaczego w różnorodny sposób postrzegamy świat, rozmaicie go doświadczamy i specyficznie reagujemy. Ta wiedza nie tylko pogłębia samoświadomość, ale przynosi również zrozumienie drugiego człowieka…

Czytaj dalej

On The Job Coaching/Training

Coaching i szkolenie w miejscu pracy

Rozumiem, że wiedza i techniki są ważne. Jeśli jednak połączysz je z Wewnętrzną Zgodnością dlaczego coś robisz, poczujesz, że największą wartością będzie JAK wykonujesz daną rzecz/pracę. Ta nowa Jakość JAK jest bezcenna. Często trudna do wyrażenia słowami – niemniej jednak wyczuwalna przez każdego. To JAK powoduje, że z taką osobą chce się współ/pracować. To JAK nie wymaga nawet logicznych argumentów – odpowiedź na nią brzmi – bo TAK.

Czytaj dalej

Warsztaty Rozwoju Osobistego Jesteś źródłem czyli spotkanie z samym sobą

Zapraszam Cię w podróż na spotkanie z wyjątkową, niepowtarzalną i cudną osobą – na spotkanie z samym sobą – z przemądrą Istotą, która przypomni Ci, po co zjawiłaś/eś się tu na Ziemi, jaka /jaki naprawdę jesteś i wskaże Ci, gdzie ukryta jest Twoja siła i kto Cię w niej wspiera. Jeżeli tylko pozwolisz sobie na obudzenie, niezależnie od tego, co będzie działo się na zewnątrz – Ty będziesz miał/a dostęp do swojego Źródła.

Czytaj dalej
II edycja Warsztatów Spotkanie z Samym Sobą

Skontaktuj się ze mną

+48 509 629 579
Ełk

Polityka Prywatności

    poczta@elizaprzyborowska.com

    2023 Eliza Przyborowska - Coaching & Warsztaty & Prelekcje