Warsztaty Rozwoju Osobistego Jesteś źródłem czyli spotkanie z samym sobą

Zapraszam Cię w podróż na spotkanie z wyjątkową, niepowtarzalną i cudną osobą – na spotkanie z samym sobą – z przemądrą istotą, która przypomni Ci, po co zjawiłaś/eś się tu na Ziemi, jaka /jaki naprawdę jesteś i wskaże Ci, gdzie ukryta jest Twoja siła i kto Cię w niej wspiera. Jeżeli tylko pozwolisz sobie na obudzenie, niezależnie od tego, co będzie działo się na zewnątrz – Ty pozostaniesz w wewnętrznej radości.

Czytaj dalej

On The Job Coaching/Training

Coaching i szkolenie w miejscu pracy

Rozumiem, że wiedza i techniki są ważne. Jeśli jednak połączysz je z Wewnętrzną Zgodnością dlaczego coś robisz, poczujesz, że największą wartością będzie JAK wykonujesz daną rzecz/pracę. Ta nowa Jakość JAK jest bezcenna. Często trudna do wyrażenia słowami – niemniej jednak wyczuwalna przez każdego. To JAK powoduje, że z taką osobą chce się współ/pracować. To JAK nie wymaga nawet logicznych argumentów – odpowiedź na nią brzmi – bo TAK.

Czytaj dalej

WARSZTATY DLA NASTOLATKÓW SPOTKANIE Z EMOCJAMI

Mój pierwszy warsztat dla nastolatków!

Dziękuję Pani Kamilo za zaproszenie do cyklu „Rodzic uczy, wspiera i współuczestniczy”. Dla mnie to ogromne przeżycie i radość. Po raz pierwszy pracowałam z tak młodymi odbiorcami, tym bardziej dziękuję za ciepłe słowa.

 

Czytaj dalej

INSIGHTS DISCOVERY® poznać siebie, zrozumieć innych...

Życie to nieustanne RELACJE. Największy dar rozwojowy dla człowieka. Jednak, aby postrzegać Relacje jako dar, warto poznać i zrozumieć dlaczego w różnorodny sposób postrzegamy świat, rozmaicie go doświadczamy i specyficznie reagujemy. Ta wiedza nie tylko pogłębia samoświadomość, ale przynosi również zrozumienie drugiego człowieka…

Czytaj dalej
II edycja Warsztatów Spotkanie z Samym Sobą

Skontaktuj się ze mną

+48 509 629 579
Ełk

Polityka Prywatności

poczta@elizaprzyborowska.com

2021 Eliza Przyborowska - Coaching & Warsztaty & Prelekcje