poMOC poznania, zrozumienia i wyrażania Siebie

Czy wiesz jak często słyszę na sesjach pytania – dlaczego…:
• nie jestem szczęśliwa/y
• nie wiem, czego chcę
• nie czuję swojej siły/ pewności
• nie mogę przestać się winić
• nie lubię siebie
• nie czuję swojej wartości
• nie mogę się zrozumieć i zaakceptować
• nie umiem odpuszczać
• nie czuję, że jestem…? itd. …
Droga do odpowiedzi na te pytania i wiele innych, wiedzie przez proces poznania i zrozumienia Prawdy o Sobie – a wszystko to w przestrzeni akceptacji tego, co się pojawia… bez osądu czy obwiniania… Gdy pozwolisz sobie na to, wstępujesz na drogę przywracania Pełni Siebie.

 

Czytaj dalej

Radość Zrobię Sam/a - czyli jesteś Żródłem

Celem warsztatu jest rozwijanie umiejętności łączenia się z Własnym Źródłem – Twoim wewnętrznym Przewodnikiem, Twoją mądrością i zrozumieniem – przestrzenią, do której warto kierować pytania i odczuwać odpowiedzi. Jest to Twoje miejsce mocy, z którego możesz czerpać wszelkie wspierające Cię wysokie wibracje jak radość, miłość, wdzięczność czy zachwyt… Jest tam Pełnia obfitości – bo wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie. Źródło to TY!

Czytaj dalej

Jak Dobrze Być (z) Duszą

Już dawno temu poczułam, że Duchowość jest naszą Prawdziwą Naturą. Jednak dopiero teraz doświadczam, jak bardzo potrafi być użyteczna. Tak – UŻYTECZNA! Właściwie trudno mi sobie teraz wyobrazić jakikolwiek rozwój osobisty bez tej przestrzeni. Któż lepiej wie, co nam najlepiej służy, niż my sami w swojej Istocie?!

Czytaj dalej

Przemienianie przez Malowanie

W grudniu 2021 roku wróciłam do malowania. Trudno właściwie nazwać to powrotem, gdyż lata temu mogę jedynie stwierdzić, że dobrze się bawiłam kreśląc sobie coś tylko dla siebie. W pamięci miałam jednak coś bardzo istotnego – STAN…, a właściwie BYCIE… Tak… STAN BYCIA, który temu towarzyszył – coś magicznie lekkiego, kojącego, harmonizującego… Ten stan z przeszłości wraz z nowym zachwytem w radości tworzenia okazał się niebywale wspierający w procesach przemiany tego, co miłością nie nazywamy. Tak w styczniu 2022 powstał mój pierwszy rysunek z Przemiany. Jego efekty, które zamanifestowały się w następnych tygodniach, zadziwiły nawet mnie… I tak powstały kolejne obrazy. Na początku myślałam, że działają tak tylko na mnie. Okazało się , że wspierają wspaniale też innych w drodze ich rozwoju. I tak poczułam, że jest to coś bardzo cennego, czym warto się dzielić. Przyszedł czas na warsztat Przemienianie przez Malowanie.

Czytaj dalej

OBRAZY WSPIERAJĄCE PROCES PRZEMIANY

Obrazy energetyczne wspierające procesy przemiany – zamówienia

 

Czytaj dalej

Warsztaty Rozwoju Osobistego Jesteś źródłem czyli spotkanie z samym sobą

Zapraszam Cię w podróż na spotkanie z wyjątkową, niepowtarzalną i cudną osobą – na spotkanie z samym sobą – z przemądrą istotą, która przypomni Ci, po co zjawiłaś/eś się tu na Ziemi, jaka /jaki naprawdę jesteś i wskaże Ci, gdzie ukryta jest Twoja siła i kto Cię w niej wspiera. Jeżeli tylko pozwolisz sobie na obudzenie, niezależnie od tego, co będzie działo się na zewnątrz – Ty pozostaniesz w wewnętrznej radości.

Czytaj dalej

INSIGHTS DISCOVERY® poznać siebie, zrozumieć innych...

Życie to nieustanne RELACJE. Największy dar rozwojowy dla człowieka. Jednak, aby postrzegać Relacje jako dar, warto poznać i zrozumieć dlaczego w różnorodny sposób postrzegamy świat, rozmaicie go doświadczamy i specyficznie reagujemy. Ta wiedza nie tylko pogłębia samoświadomość, ale przynosi również zrozumienie drugiego człowieka…

Czytaj dalej

On The Job Coaching/Training

Coaching i szkolenie w miejscu pracy

Rozumiem, że wiedza i techniki są ważne. Jeśli jednak połączysz je z Wewnętrzną Zgodnością dlaczego coś robisz, poczujesz, że największą wartością będzie JAK wykonujesz daną rzecz/pracę. Ta nowa Jakość JAK jest bezcenna. Często trudna do wyrażenia słowami – niemniej jednak wyczuwalna przez każdego. To JAK powoduje, że z taką osobą chce się współ/pracować. To JAK nie wymaga nawet logicznych argumentów – odpowiedź na nią brzmi – bo TAK.

Czytaj dalej
II edycja Warsztatów Spotkanie z Samym Sobą

Skontaktuj się ze mną

+48 509 629 579
Ełk

Polityka Prywatności

    poczta@elizaprzyborowska.com

    2024 Eliza Przyborowska - Coaching & Warsztaty & Prelekcje