poMOC poznania, zrozumienia i wyrażania Siebie

Czy wiesz jak często słyszę na sesjach pytania – dlaczego…:
• nie jestem szczęśliwa/y
• nie wiem, czego chcę
• nie czuję swojej siły/ pewności
• nie mogę przestać się winić
• nie lubię siebie
• nie czuję swojej wartości
• nie mogę się zrozumieć i zaakceptować
• nie umiem odpuszczać
• nie czuję, że jestem…? itd. …
Droga do odpowiedzi na te pytania i wiele innych, wiedzie przez proces poznania i zrozumienia Prawdy o Sobie – a wszystko to w przestrzeni akceptacji tego, co się pojawia… bez osądu czy obwiniania… Gdy pozwolisz sobie na to, wstępujesz na drogę przywracania Pełni Siebie.

 

Czytaj dalej

Jak Dobrze Być (z) Duszą

Już dawno temu poczułam, że Duchowość jest naszą Prawdziwą Naturą. Jednak dopiero teraz doświadczam, jak bardzo potrafi być użyteczna. Tak – UŻYTECZNA! Właściwie trudno mi sobie teraz wyobrazić jakikolwiek rozwój osobisty bez tej przestrzeni. Któż lepiej wie, co nam najlepiej służy, niż my sami w swojej Istocie?!

Czytaj dalej

Przemienianie przez Malowanie

W grudniu 2021 roku wróciłam do malowania. Trudno właściwie nazwać to powrotem, gdyż lata temu mogę jedynie stwierdzić, że dobrze się bawiłam kreśląc sobie coś tylko dla siebie. W pamięci miałam jednak coś bardzo istotnego – STAN…, a właściwie BYCIE… Tak… STAN BYCIA, który temu towarzyszył – coś magicznie lekkiego, kojącego, harmonizującego… Ten stan z przeszłości wraz z nowym zachwytem w radości tworzenia okazał się niebywale wspierający w procesach przemiany tego, co miłością nie nazywamy. Tak w styczniu 2022 powstał mój pierwszy rysunek z Przemiany. Jego efekty, które zamanifestowały się w następnych tygodniach, zadziwiły nawet mnie… I tak powstały kolejne obrazy. Na początku myślałam, że działają tak tylko na mnie. Okazało się , że wspierają wspaniale też innych w drodze ich rozwoju. I tak poczułam, że jest to coś bardzo cennego, czym warto się dzielić. Przyszedł czas na warsztat Przemienianie przez Malowanie.

Czytaj dalej

INSIGHTS DISCOVERY® poznać siebie, zrozumieć innych...

Życie to nieustanne RELACJE. Największy dar rozwojowy dla człowieka. Jednak, aby postrzegać Relacje jako dar, warto poznać i zrozumieć dlaczego w różnorodny sposób postrzegamy świat, rozmaicie go doświadczamy i specyficznie reagujemy. Ta wiedza nie tylko pogłębia samoświadomość, ale przynosi również zrozumienie drugiego człowieka…

Czytaj dalej

On The Job Coaching/Training

Coaching i szkolenie w miejscu pracy

Rozumiem, że wiedza i techniki są ważne. Jeśli jednak połączysz je z Wewnętrzną Zgodnością dlaczego coś robisz, poczujesz, że największą wartością będzie JAK wykonujesz daną rzecz/pracę. Ta nowa Jakość JAK jest bezcenna. Często trudna do wyrażenia słowami – niemniej jednak wyczuwalna przez każdego. To JAK powoduje, że z taką osobą chce się współ/pracować. To JAK nie wymaga nawet logicznych argumentów – odpowiedź na nią brzmi – bo TAK.

Czytaj dalej

Warsztaty Rozwoju Osobistego Jesteś źródłem czyli spotkanie z samym sobą

Zapraszam Cię w podróż na spotkanie z wyjątkową, niepowtarzalną i cudną osobą – na spotkanie z samym sobą – z przemądrą Istotą, która przypomni Ci, po co zjawiłaś/eś się tu na Ziemi, jaka /jaki naprawdę jesteś i wskaże Ci, gdzie ukryta jest Twoja siła i kto Cię w niej wspiera. Jeżeli tylko pozwolisz sobie na obudzenie, niezależnie od tego, co będzie działo się na zewnątrz – Ty będziesz miał/a dostęp do swojego Źródła.

Czytaj dalej
II edycja Warsztatów Spotkanie z Samym Sobą

Skontaktuj się ze mną

+48 509 629 579
Ełk

Polityka Prywatności

    poczta@elizaprzyborowska.com

    2024 Eliza Przyborowska - Coaching & Warsztaty & Prelekcje