Life Coaching

Sposób w jaki chcesz coś osiągnąć lub problem jaki chcesz przezwyciężyć ma już swoje rozwiązanie. Jeśli chcesz , żeby było zgodne z Tobą wystarczy sięgnąć po odpowiedź, która znana jest tylko Tobie. Jak to zrobić? Trzeba to PRZEBUDZIĆ…

Czytaj dalej

Coaching Kryzysowy

Jedyną stałą w naszym życiu jest ZMIANA. Doświadczamy jej codziennie. Dzięki niej w każdej chwili podejmujemy decyzje, które nas określają. Jeśli jednak ZMIANA dotyka nas dogłębnie – najczęściej dotykając obszarów tzw. Wielkiej Trójki czyli Relacji, Zdrowia i Pieniędzy – często mamy do czynienia z sytuacją, która nie ma szansy powrotu do stanu wyjściowego. Są to nagłe zdarzenia, które m.in. przejawiają się doświadczeniem rozstania, ciężkiej choroby własnej lub najbliższych, obcowaniem ze śmiercią, zwolnieniem z pracy czy brakiem poczucia bezpieczeństwa przyszłości. Jeśli do tego dołożymy brak wsparcia, poczucia zrozumienia przez otoczenie tego, co przechodzimy, a przede wszystkim brak wewnętrznej siły na poradzenie sobie z tą sytuacją, może pojawić się KRYZYS.

Czytaj dalej

Coaching Grupowy

W każdej chwili podlegamy energii Świadomości Zbiorowej. W chaosie dnia codziennego rzadko się zdarza, aby ta energia była budująca i wspierająca. Warto jest zatem świadomie wybrać miejsce i towarzyszących nam ludzi, którzy podobnie jak Ty, chcą obudzić swój wewnętrzny potencjał. Wspólnie stworzona energia jest niesamowitym katalizatorem do Przebudzenia Siebie i motorem napędowym do wprowadzania pięknych radosnych zmian w Twoim Życiu.

Czytaj więcej

Coaching Zespołowy

W Zespole jest ogromna siła. Może dawać przeogromną radość i satysfakcję. Jeśli jednak działa destrukcyjnie, szkodzi nie tylko firmie – zatruwa przestrzeń każdego człowieka będącego w tym układzie. Więcej… Zatruwa przestrzeń prywatną, gdyż ta energia często zostaje przeniesiona na grono nam najbliższe. I jak w naczyniach połączonych destrukcja powraca wpływając na osoby, z którymi pracujemy.

Zatem Przebudzenie Zespołu, to Przebudzenie świadomości zarówno Zbiorowej  jak i Indywidualnej każdego człowieka będącego jego częścią. Te dwa procesy, jeżeli idą równolegle przynoszę przeogromne zyski – nie tylko materialne…

Czytaj więcej

Skontaktuj się ze mną

+48 509 629 579
Ełk

Polityka Prywatności

poczta@elizaprzyborowska.com

2021 Eliza Przyborowska - Coaching & Warsztaty & Prelekcje